O PROJEKTU

o projektu

Buďte obklopeni přírodou a nechte se unést
krásou Krušných hor.

Maximální zachování mikroklimatu lokality, bezpečí ve formě uzavřeného areálu, chytrý koncept umístění domů vytvářející soukromí a sepětí s panenskou přírodou, to jsou pilíře, na kterých stojí projekt Krušnohorské zahrady resort. Souhra nádherné lokality, stylové architektury, designu a odděleného společného parku pro společné posezení sousedů s místem pro grilování popřípadě večerního společného posezení u ohně, zajišťuje skutečně exkluzivní podmínky pro odpočinek a bydlení plné soukromí, klidu a radosti.

Bezpečí pro vás

na prvním místě

Celý areál Krušnohorské zahrady resort včetně příjezdové cesty a společného parku je uzavřený, a poskytuje tak naprosto bezpečné místo pro klidné bydlení, dětské hry i aktivní odpočinek.

KOMPLETNÍ SOUKROMÍ

soukromí a relaxace

Projekt od úplného začátku počítá s chytrým umístěním domů a jednotlivých zahrad tak, aby byl v každém objektu dostatek prostoru pro příjemné soukromí a hlubokou relaxaci.

Ráj nejen pro děti

hřiště a zábava pro děti nebo obyvatele různého věku

Ať už vaše děti ocení kouzla přírody, hry na vlastní zahradě nebo zábavu na dětském hřišti ve společném parku, který je záměrně oddělen od jednotlivých rodinných domů, bude pro ně Krušnohorské zahrady resort doslova rájem na zemi, a to zcela bezpečným.

SPOJENÍ S PŘÍRODOU

kopce, příroda a dřevostavby

Nádherné výhledy na prolínající se kopce, vlastní studny s hlubokým vrtem, nízkoenergetická dřevostavba s vybavením především z přírodních materiálů nebo společná čistička odpadních vod, to jsou jen příklady mnoha prvků, díky kterým ucítíte pevné sepětí s přírodou na každém kroku.