Rodinný dům č. 6

VOLNÁ

DISPOZICE

3 + KK

PLOCHA DOMU

121 m²

VELIKOST PARCELY

654 m²

Podíl na společném pozemku

1102 m²

KUPNÍ CENA

NA VYŽÁDÁNÍ

bezpečí, design a spojení s přírodou

dostatek prostoru pro soukromí

Náš resort je uzavřený a zahrnuje příjezdovou cestu, společnou aktivní zónu a celkem šest domů s vlastními stylovými zahradami. Nechte se unést jedinečným designem, spojením s přírodou i chytrým řešením, které dopřává každému objektu dostatek prostoru pro soukromí.

Prohlédněte si vizualizaci domu se zahradou a vychutnejte si atmosféru skvělého místa a chytrého řešení.

1

Soukromý uzavřený areál

Jedinečný areál Krušnohorské zahrady resort je celý uzavřený, a poskytuje tak bezpečné zázemí pro hluboký odpočinek i aktivní trávení volného času. Děti dovádějící na hřišti v odděleném společném parku nebudou rušit vás ani další obyvatele, zároveň o nich ale neztratíte přehled.

Pro naplnění představy maximální relaxace plánujeme v areálu zavedení služeb pro udržování zahrad, objektů i společného parku.

2

ZÁBAVA NA DOSAH

Nepopsatelně kouzelná atmosféra uprostřed zachovalé krušnohorské přírody vám dovolí volně dýchat, bezstarostně relaxovat, načerpat síly a radovat se ze života.

Lokalita byla vytipována tak, že za různými zážitky můžete vyrazit do blízkého okolí, kde najdete spoustu možností pro turistické či sportovní vyžití. Ať už jste golfisti, cyklisti, lyžaři, houbaři, milovníci spa, či preferujete procházky či běh v malebné přírodě. Vše závisí pouze na vašem výběru.
Prohlédněte si aktivity v okolí

3

Moderní DŘEVOstavby

Designové dřevostavby jsou navržené v chytrém moderním konceptu tak, aby splňovaly dnešní vysoké nároky na ekologii i trendy bydlení a komfortu. 

Každý rodinný dům nabízí nádherné výhledy na krušnohorskou krajinu a na druhé straně zajišťuje maximální soukromí a ambient pro relaxaci a odpočinek.