Rodinný dům č. 1

VOLNý

DISPOZICE

4+kk

PLOCHA DOMU

122 m²

PLOCHA teras

44 m²

Parkovací stání

1

sklep

52 m²

VELIKOST PARCELY

853 m²

Podíl na společném pozemku

1102 m²

KUPNÍ CENA
bude uvedena vč. DPH

9.620.000 Kč

Bezpečí, design a spojení s přírodou

Dostatek prostoru pro soukromí

Náš resort je uzavřený a zahrnuje příjezdovou cestu, společný park a celkem pět domů s vlastními stylovými zahradami. Nechte se unést jedinečným designem, spojením s přírodou i chytrým řešením, které dopřává každému objektu dostatek prostoru pro soukromí.

Prohlédněte si vizualizaci domu se zahradou a vychutnejte si atmosféru skvělého místa a chytrého řešení.

STANDARDY DOMU

Rodinný dům č.1

Prostorný RD 4+kk o ploše 122 , který je na pozemku o velikosti 853  umístěn tak aby zajišťoval unikátní výhledy do údolí Krušnohorských hor z většiny místností a zároveň zajišťoval maximální privátnost jeho obyvatelům. 

RD obklopují terasy s plochou 44 . Součást domu je obývací pokoj 37
s výklenkem pro posezení a relaxaci, domácím krbem, hlavní ložnice má své kompletní sociální zázemí, každá z místností je navržena pro dostatečné úložné prostory.
Velké prosklené plochy především v obývacím pokoji zajišťují neopakovatelné výhledy na panorama Krušnohorských hor.

Součástí domu je soukromá sauna a rozsáhlý sklep pro umístění kol, lyží, sportovního a zahradního vybavení popř. vinotéky. Na pozemku je také umístěno zastřešené parkovací stání.

Součástí nemovitosti je dále ideální 1/5 podíl na společném parku a příjezdové komunikaci.

Dům je vybaven tepelným čerpadlem zajišťující nízké provozní náklady, v základním standardu domů jsou podlahová vytápění ve všech místnostech,  krb v obývacím pokoji, kvalitní dřevěné podlahy etablovaného výrobce, materiály a zařizovací předměty jsou vybrány a navrženy od předních evropských výrobců jako jsou Marazzi, Grohe, Kolo, Geberit. 

Více o standardech najdete v katalogu standardů.

 

1

Soukromý uzavřený areál

Jedinečný areál Krušnohorské zahrady resort je celý uzavřený, a poskytuje tak bezpečné zázemí pro hluboký odpočinek i aktivní trávení volného času. Děti dovádějící na hřišti v odděleném společném parku nebudou rušit vás ani další obyvatele, zároveň o nich ale neztratíte přehled.

Pro naplnění představy maximální relaxace plánujeme v areálu zavedení služeb pro udržování zahrad, objektů i společného parku.

2

ZÁBAVA NA DOSAH

Nepopsatelně kouzelná atmosféra uprostřed zachovalé krušnohorské přírody vám dovolí volně dýchat, bezstarostně relaxovat, načerpat síly a radovat se ze života.

Lokalita byla vytipována tak, že za různými zážitky můžete vyrazit do blízkého okolí, kde najdete spoustu možností pro turistické či sportovní vyžití. Ať už jste golfisti, cyklisti, lyžaři, houbaři, milovníci spa, či preferujete procházky či běh v malebné přírodě. Vše závisí pouze na vašem výběru.
Prohlédněte si aktivity v okolí

3

Moderní DŘEVOstavby

Designové dřevostavby jsou navržené v chytrém moderním konceptu tak, aby splňovaly dnešní vysoké nároky na ekologii i trendy bydlení a komfortu. 

Každý rodinný dům nabízí nádherné výhledy na krušnohorskou krajinu a na druhé straně zajišťuje maximální soukromí a ambient pro relaxaci a odpočinek.