Rodinný dům č. 3

VOLNý

DISPOZICE

4+kk

PLOCHA DOMU

131 m²

PLOCHA teras

30 m²

Parkovací stání

1

sklep

47 m²

VELIKOST PARCELY

856 m²

Podíl na společném pozemku

1102 m²

KUPNÍ CENA
bude uvedena vč. DPH

10.600.000 Kč

Bezpečí, design a spojení s přírodou

Dostatek prostoru pro soukromí

Náš resort je uzavřený a zahrnuje příjezdovou cestu, společný park a celkem pět domů s vlastními stylovými zahradami. Nechte se unést jedinečným designem, spojením s přírodou i chytrým řešením, které dopřává každému objektu dostatek prostoru pro soukromí.

Prohlédněte si vizualizaci domu se zahradou a vychutnejte si atmosféru skvělého místa a chytrého řešení.

STANDARDY DOMU

Rodinný dům č.3

Prostorný RD 4+kk o celkové ploše 131 m², s obývacím pokojem 41 m²,
s domácím krbem, hlavní ložnicí s vlastním sociálním zázemím i walk-in prostornou šatnou, hlavní koupelnou a odděleným wc pro hosty, každá z místností je navržena pro dostatečné úložné prostory. RD obklopují terasy s plochou 30 m².

Uskočený půdorys domu umožňuje dostatek soukromí při posezení na terase, zároveň je dům svým rozdělením přizpůsoben rázu terénu. Velké prosklené plochy především v obývacím pokoji zajišťují neopakovatelné výhledy na panorama Krušnohorských hor. 

K tomuto domu přiléhá pozemek o velikosti 856 m².

Součástí domu je i soukromá sauna a rozsáhlý sklep pro umístění kol, lyží, sportovního a zahradního vybavení, popř. vinotéky. Na pozemku je také umístěno zastřešené parkovací stání. Součástí nemovitosti je dále ideální 1/5 podíl na společném parku a příjezdové komunikaci.

Dům je vybaven tepelným čerpadlem zajišťující nízké provozní náklady, v základním standardu domů jsou podlahová vytápění ve všech místnostech, krb v obývacím pokoji, kvalitní dřevěné podlahy etablovaného výrobce, materiály a zařizovací předměty jsou vybrány a navrženy od předních evropských výrobců jako jsou Marazzi, Grohe, Kolo, Geberit. 

Více o standardech najdete v katalogu standardů.

 

1

Soukromý uzavřený areál

Jedinečný areál Krušnohorské zahrady resort je celý uzavřený, a poskytuje tak bezpečné zázemí pro hluboký odpočinek i aktivní trávení volného času. Děti dovádějící na hřišti v odděleném společném parku nebudou rušit vás ani další obyvatele, zároveň o nich ale neztratíte přehled.

Pro naplnění představy maximální relaxace plánujeme v areálu zavedení služeb pro udržování zahrad, objektů i společného parku.

2

ZÁBAVA NA DOSAH

Nepopsatelně kouzelná atmosféra uprostřed zachovalé krušnohorské přírody vám dovolí volně dýchat, bezstarostně relaxovat, načerpat síly a radovat se ze života.

Lokalita byla vytipována tak, že za různými zážitky můžete vyrazit do blízkého okolí, kde najdete spoustu možností pro turistické či sportovní vyžití. Ať už jste golfisti, cyklisti, lyžaři, houbaři, milovníci spa, či preferujete procházky či běh v malebné přírodě. Vše závisí pouze na vašem výběru.
Prohlédněte si aktivity v okolí

3

Moderní DŘEVOstavby

Designové dřevostavby jsou navržené v chytrém moderním konceptu tak, aby splňovaly dnešní vysoké nároky na ekologii i trendy bydlení a komfortu. 

Každý rodinný dům nabízí nádherné výhledy na krušnohorskou krajinu a na druhé straně zajišťuje maximální soukromí a ambient pro relaxaci a odpočinek.